Enemy Territory: Quake Wars
Rok 2060. Barbarzyńska i niszcząca wszystko na swojej drodze rasa Strogg przybyła na Ziemie i zamieniła w pył największe światowe metropolie. Ludzkość stanęła w obliczu zagłady. Ostatnią dla niej szansą jest GDF, czyli Global Defense Force, zjednoczone wojska powstałe aby pokonać obcego najeźdźcę.


Enemy Territory: Quake Wars jest wieloosobową, taktyczną grą akcji typu FPS osądzoną w świecie Quake?a. Twórcą gry jest firma Splash Damage, autor m.in. słynnego hitu Wolfenstein: Enemy Territory, z którego zaczerpnięty został system rozgrywki. Gra wykorzystuje zmodyfikowany silnik Doom 3 z technologią MegaTexture, dzięki której możliwe było powstanie map o ogromnej powierzchni. Gracz może stanąć bo obu stronach konfliktu, czyli zagrać jako Strogg lub jako człowiek w silach GDF. W obu przypadkach mamy dodatkowo podział na klasy, których jest aż pięć. Każda ze stron ma inny arsenał broni lekkich jak i pojazdów które w grze odgrywają bardzo duże znaczenie. Gracz, po wybraniu konkretnej klasy ma również możliwość rozstawiania dział pomocniczych takich jak np. artyleria rakietowa.


ET:QW jest reprezentowane przez 7. Brygadę ?Red Arrow?, która została utworzona jesienią 2007 roku. W jej skład wchodzą doświadczeni gracze którzy wspólnie uczestniczą w prawie wszystkich organizowanych pucharach i ligach osiągając bardzo dobre wyniki.

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa BaluHammerKalendarz zjednoczoneTornadoswojej stanęłazostałoraz lekkichtechnologiąQcheck [1stCav]Dr_DoomBrygada CommonSenseJessewchodzą ligachRokZgred79 pyłQuake(SL) skoczGrimmjawmap klasy,(CoD:WaW)Eagle LamperBarbarzyńskaUbik AtrydawybraniuGracz,