Red Orchestra w [1stCav] MultigamingFront wschodni
II wojny światowej - arena najokrutniej-
szych zmagań w historii ludzkości. W ten właśnie klimat przenosi nas Red Orchestra , gra która zaczęła swoją karierę jako mod Unreal Tournament 2004, a w sierpniu 2006 roku miała swoją polską premierę jako samodzielny tytuł. Wielka szkoda, że nie cieszy się ona taką popularnością na jaką zasługuje, ale to być może kwestia względnego poziomu trudności i realizmu. Silnik gry zmusza do strzelania wyłącznie z wykorzystaniem "iron-sightów" (brak wirtualnego celownika), a ruchy postaci są tak wiernie odzorowane, że potrzeba dobrych kilku godzin gry poznanie wszystkich możliwości, które to nam daje. A gdy już opanujemy walkę jako piechociarz, do okrycia pozostają drugie tyle - niezły symulator czołgów.


[1stCav] czekała na premierę RO w Polsce i rozpoczęła treningi zaraz po niej, jednak na serio nasza przygoda z tą grą rozpoczęła się w październiku 2006 roku, gdy dołączył do nas klan 1.Dywizja Piechoty Legionów (1.DPLeg), formując 4.Brygadę "im. Legionów Polskich". Nowi operatorzy szybko wciągnęli się w tryby [1stCav] i dziś stanowią najbardziej zaprawioną w bojach jednostkę naszej dywizji. Walczyli na trzech "frontach" - w ladderach Newcommer i Realism RO:Ladder oraz 6v6 Infantry Only w Clanbase. W końcu marca 2007 roku konieczne było ściągnięcie brygady z frontu do koszar na R&R, ale w maju "Legioniści" wracają do RO:Laddera.

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa Adamus(CO)SokoleOko Nebuluz(CoD4:MW)Komoter "frontach"tyleBrygada 16.LegionówDaimon^^Frey [1stCav]onaBeliar PeleOperatorzy"im. KFCRaflikXaVi3R Quijednaksię BrygadaKratSDrone opanujemyserioScooty którazarazRedSonia takąbuldOgRezerwa