Frontlines: Fuel of War w [1stCav] MultigamingJesień 2024. Świat znów podzielony między dwa bloki militarne - Western Coalition i Red Star Alliance - znów stał się areną rozgrywki o największą stawkę: kurczące się zasoby ropy naftowej. Jednak tym razem jest to wojna, w której nie będzie zwycięzców, bo coraz więcej wskazuje na to, że ostatnie krople bezcennego paliwa spalą czołgi obu stron.


Frontlines: Fuel of War było bardzo oczekiwanym tytułem na rynku gier FPS z dwóch powodów. To pierwsza gra na nowej generacji engine'u Unreal 3.0, jest to także produkt tych samych developerów, którzy stworzyli rewelacyjny dodatek do Battlefielda 1942 - "Desert Combat". Choć w dzisiejszych czasach twórcom gier trudno czymś zaskoczyć doświadczonych gracy, FFoW jest pod kilkoma względami nowatorskie: w futurystycznym arsenale obu stron znajdziemy drony bojowe, a wiele budynków i przeszkód w grze można niszczyć np: granatami. Wprawdzie początkowe przyjęcie na rynku było dość chłodne ze względu na dużą liczbę błędów, jednak jesteśmy już po patchu 1.1.0 i liczymy, że rozgrywki e-sportowe na scenie FFoW ruszą pełną parą.


[1stCav] będzie w nich reprezentowała utworzona pod koniec kwietnia 10.Brygada "Stray Dogs". Rdzeń "Bezdomnych Psów" tworzą podoficerowie, którzy zdobywali doświadczenie w grach FPS w składzie 7.Brygady [1stCav] (ET:QW), do których dołączą młodzi rekruci. Jeśli spodobał Ci się klimat "Stray Dogs" z kampani singlowej FFoW, dołącz do [1stCav] już teraz!

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa Stanie(CO)ForumFoCuS TornadoropydużąIwok 10.SSKobiektywiedeveloperów, (BF2)XaVi3RBISHER15. ChoćForumLogowanie FPS (CO)SerweryCallgeneracji 15.CzarnaOwcaSzymerMac10 GartakAktualnościAdamus[1stCav] GrottuDarioCogitoBrygada Jeśliblokipietia87Daazzz doświadczonychRed(AA)kwietnia RaflikRirurynkuDarkman