[1stCav] zdobywa Poznań Game Arena

 

W dniach 22-23 listopada w stolicy Wielkopolski odbyły się targi Poznań Game Arena, czyli jedna z największych imprez e-sportowych w Polsce.  

Nie mogło tam zabraknąć również przedstawicieli klanu [1stCav] Multigaming, którego reprezentację stanowiła liczna grupa operatorów z 4., 5., 7. i 16. Brygady. Przyjechali z różnych zakątków naszego kraju aby spotkać się i razem wziąć udział w evencie. 

Największym osiągnięciem podczas targów okazało się zajęcie pierwszego i drugiego miejsca w turnieju gry S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky organizowanego przez firmę Asus. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w systemie pojedynczej eliminacji w trybie Deathmatch 1vs1. Po wygraniu kilku pojedynków w finale play-off spotkali się pol Go7hMoG (aktualny dowódca dywizji) oraz pol DoM1Na7oR (gracz 7. Brygady). Po zaciętym pojedynku, drugi z nich mógł unieść ręce do góry w geście zwycięstwa wygrywając stosunkiem 4:3. Obaj reprezentanci [1stCav] Multigaming otrzymali w nagrodę nowoczesne komputery przenośne Asus G71 i G50 wraz z plecakami przystosowanymi do ich transportu oraz myszki Razer Copperhead.  

Podsumowując, tegoroczne targi Poznań Game Arena były bardzo udane. Wiele atrakcji, turniejów i konkursów, obecność pięknych hostess, występy zespołów tanecznych oraz wieczorne spotkanie w klanowym gronie stworzyły niezapomnianą atmosferę i zadowolenie na twarzy każdego operatora. Pozostaje czekać na następną edycję z nadzieją że organizatorzy postawią sobie poprzeczkę wyżej a my będziemy mogli spotkać się w jeszcze liczniejszym gronie i osiągnąć więcej sukcesów.

SokoleOko, 07.12.2008

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa AlexArtur86911przenośnekraju LechuQuakerywalizowaliS.T.A.L.K.E.R.: Szpaqatmosferęgłównaspotkanie E.x.e.r.firmęNajwiększymRekrutacja GrottuAresMaciek76PL(CS:S) CzarnaOwcae-sportowychwygrywając(ET:QW) Callunieśćpojedynku,Arena pietia87GreenWaldtZaviszaMRoger Arena [1stCav]Clan[1stCav] turniejuDlaLunarMag1ck PiciukrajunaszegoDonArdi 5.,trybieNeoMotarny