Awans 3. Pułku do I ligi PSL

 

Tydzień temu zakończył się piąty sezon rozgrywek Polish Source League. Biorący w niej udział 3. Pułk Specjalny, zajmując 3 lokatę, awansował do prestiżowej I ligi.  

Drużyna dowodzona przez pol Cogito rozegrała 21 spotkań, z których 18 zakończyło się zwycięstwem. Skład drużyny odpowiedzialny za sukces całej dywizji [1stCav] Multigaming prezentuje się następująco:

  • pol Cogito
  • pol BozaLampka
  • pol Ali
  • pol Funt
  • pol NorthShor3

Następny sezon zaczyna się dopiero po Nowym Roku, jednak już teraz wiadomo, że 3. Pułk Specjalny przystąpi do niego w odmienionym składzie. 

Na fotelu dowódcy 3. Brygady "Greywolf" nastąpiła zmiana. Dotychczasowy lider postanowił przejść do rezerwy zrzucając w ten sposób swoje obowiązki na barki młodszego kolegi pol sobi'ego.  

Przed nowym dowódca stoi teraz wielkie wyzwanie, a mianowicie musi do rozpoczęcia nowego sezonu Polish Source League stworzyć zgraną "piątkę", która pokaże się z dobrej strony w I lidze.

SokoleOko, 12.12.2008

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa dopieroMarioJas KiruAres BrygadaFunT(SL) djraffiLamper LunarScooty 16.WarMan (ArmA)Alex mediówgier: (CO)Javora200 sięPartnerzy Grimmjawktóra przez_MC_