Nowy dowódca [1stCav]


Go7hMoG został nowym dowódcą [1stCav] Multigaming po tym, jak SokoleOko po trzech latach prowadzenia klanu, przeszedł w "stan spoczynku".
14 października odbył się już po raz trzeci [1stCav]Day, czyli rocznica rozpoczęcia działalności przez [1stCav]. Tym razem jednak okazja była szczególna z dowodzenia [1stCav] zrezygnował SokoleOko. Jedno następcą został Go7hMoG, który przyszedł do klanu w kwietniu 2007 roku jako rekrut Stalkera. Szybko dostrzeżony przez przełożonych został dowódcą 5.Brygady, która grała właśnie w Stalkera, a następnie zajął się formowaniem 7.Brygady Enemy Territory; Quake Wars, z którą osiągnął największe sukcesy. Od maja 2008 Go7hMoG równolegle pełnił obowiązki zastępcy dowódcy [1stCav], a obecnie jest numerem jeden w klanie, odpowiadając za całość działań [1stCav] na arenie e-sportowej.

SokoleOko, 15.10.2008

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa KalamaszIzaf_MC_Brygada BrygadaBirelNebuluzBrygada chkn.(CO)jednak(ArmA) [1stCav] ArteeobowiązkiJavora200 RedSoniabyłaScyzerPawko ArteemediówPeacemaker(SL) Orchestra,Go7hMoGKlanjohnny_b TornadoprowadzeniaAlis(SL) (SL)zostałsqbeegry SokoleOko(SL)(SL)FreeFrag BaalaPeleE.x.e.r.[1stCav] (RO)Brygadae-sportowej.0.196