Historia [1stCav] Multigaming

Zaczęło się latem 2005 roku, gdy SokoleOko i Alis "odkryli" grę Vietcong, ale za oficjalną datę powstania klanu przyjmujemy dzień 11 października 2005 roku. Wtedy dołączyli do nas Cichy i Jaco, a wkrótce po nich także Darkman. [1stCav] to First Cavalry, czyli amerykańska 1.Dywizja Kawalerii Powietrznej, która równo czterdzieści lat wcześniej (w październiku 1965) stoczyła zwycięską bitwę z komunistycznym Vietcongiem w dolinie Ia Drang.

Nasz chrzest bojowy odbył się dwa miesiące później - 13 grudnia 2005 roznieśliśmy niemiecki klan Seal Team 6.

Nadejście nowego roku 2006 uczciliśmy zakupem serwera TeamSpeaka'a i rozpoczęciem regularnej rekrutacji. Dołączali do nas nowi gracze, a 1 marca 2006 ruszyła strona internetowa i forum klanowe. Wypracowaliśmy też zasady funkcjonowania klanu, obowiązujące do dziś.

Równocześnie wystartowaliśmy w ladderze 6v6 ligi www.clanbase.com, jednak napotkani przeciwnicy okazali się zbyt silni - nie mieliśmy szansy w rywalizacji z klanami grającymi w Vietcong dłużej niż istnieje [1stCav].

Dlatego od kwietnia 2006 [1stCav] stało się klanem multigamingowym - każda z naszych brygad odpowiada za jedną z gier. W kwietniu 2006 ruszyła 1.Brygada skupiająca graczy America's Army, w lipcu zrezygnowaliśmy z Vietconga na rzecz Counter-Strike'a 1.6, ale przełomowy dla [1stCav] okazał się październik 2006, gdy dołączyły do nas dwa inne klany - 1.Dywizja Piechoty Legionów (RO, obecnie 4.Brygada) i BdF (Counter-Strike: Source, obecna 3.Brygada). Proces formowania naszej dywizji zakończyliśmy w grudniu, rezygnując z gry w CS 1.6 i rozpoczynając budowę 2.Brygady, skupiającej graczy premierowego Armed Assault.

Rok 2007 będzie dla [1stCav] decydujący. Jeśli każda z brygad rozegra średnio jeden mecz tygodniowo, to na koniec tego roku będziemy mieć za sobą około 150-200 klanówek. Dodatkowo, w tym roku czekają nas co najmniej cztery premiery interesujących gier z gatunku Fist Person Shooter - z punktu widzenia [1stCav] oznacza to cztery kolejne brygady i realne przekroczenie progu 100 aktywnych operatorów w naszej dywizji.

[1stCav] - Semper paratus!

Kierownictwo [1stCav] latem 2006 - od lewej:
- Alis (wtedy dowódca 1.Brygady, obecnie zastępca dowódcy dywizji)
- AgusiaCS (wtedy dowódca 2.Brygady, obecnie w stanie spoczynku)
- SokoleOko (dowódca dywizji)

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa ScyzerZapamiętaj: 2006W4rGoD Stronacztery czteryVex Yaro.Mac10 Orsonkwietniu brygadnas rokugracze, internetowa(CO) (CO)1.Brygada Aliarsad napotkaniBdF