Call Of Duty 4 w [1stCav] Multigaming
Call Of Duty kojarzyło się dotychczas z II Wojną Światową. Studio Infinity Ward, biorąc się za czwartą część, wyszło z założenia, że graczom ten klimat się znudził, albo znudzi się nim skończą. Nic dziwnego - sam się zastanawiałem czy wkrótce nie pojawi się ?The Sims 2 ? London 1940? albo ?Need For Speed: A Bridge Too Far? ;) Nadspodziewany sukces gry na całym świecie dowodzi, że jasnowidze z IW mieli rację.

Fabuła COD4 osadzona została w niedalekiej przyszłości. Opowiedziana historia jest niezwykle sugestywna, wręcz prawdopodobna. Dynamiczna i intensywna akcja, interaktywne przerywniki wraz z niesamowitą oprawą i narracją dają wrażenie udziału w filmie. Niezłym do tego. Prawie nie zwraca się uwagi na irytujący brak inteligencji przeciwników i wszechobecne skrypty. Potyczki bardziej przypominają przez to strzelnicę niż film, ale póki przemy do przodu, wszystko jest na swoim miejscu. Tryb multiplayer to zupełnie inna jakość. 20 (obecnie) bardzo zróżnicowanych i dobrze przemyślanych map oraz ogromna rzesza graczy nie pozwalają na nudę czy schematyczność. Szeroki wybór znanych i ciekawych, realistycznie zamodelowanych instrumentów mordu oraz kilkanaście perk?ów bardzo indywidualizują grę, zmuszają gracza do myślenia i pozwalają na dostosowanie swojego żołnierza do preferowanych przez siebie sposobów inhumacji. Call Of Duty 4, cudowne dziecko Infinity Ward. Tej gry nie mogło zabraknąć w [1stCav]

"Kiedyś mieszkało tu 50000 ludzi. Teraz to miasto duchów." - tak mógłaby zaczynać się gra S.T.A.L.K.E.R. Te słowa zwiastowały jednak jej koniec w [1stCav], otwierając nowy rozdział w działalności 5. Brygady, "Long Knives". Pierwszy skład sformowanego na nowo oddziału rozpoczął działalność jeszcze przed premierą COD4, trenując na America's Army. Z pierwszego składu Arex?a, Mysak?a, Plezi?ego i Pawla, dwaj pierwsi pozostają w aktywnej służbie jako trzon korpusu oficerskiego ?Long Knives?. Popularność Call Of Duty 4 sprawiła, że 5. Brygada szybko stała się najliczniejszą w [1stCav]. Selekcja dziesiątek rekrutów, którzy zgłaszają się każdego tygodnia, uzupełnia i powoli krystalizuje składy osobowe czterech samodzielnych pułków: 18. "Ghosts", grającego w trybie Team Death Match 19. "Spartans", Domination 20. "Gamblers ", Search&Destroy 22. "Worms", Team Death Match Każdy z oddziałów odbywa obowiązkowe treningi dwa razy w tygodniu, oprócz "rekreacyjnych", wewnątrzklanowych gier całej brygady (i nie tylko), sparringów oraz indywidualnych poczynań każdego operatora. Pozwala to na stałe doskonalenie umiejętności i osiągania coraz lepszych wyników w ligach i turniejach.

Mnogość klanów i ogólne światowe szaleństwo na punkcie COD4 prawami statystyki sprawiają, że rotacja personalna poza sercem ?Long Knives? jest dość duża. Wielu nie daje rady lub zniechęca się szybko z powodu wymogów jakie stawiamy rekrutom. Pamiętaj jednak - nasze szeregi nie są zamknięte - szukamy nowych, utalentowanych ludzi, którzy chcą wnieść coś ciekawego i jednocześnie potrafią uszanować nasze reguły i tradycje. Chętnie powitamy tych, ktorzy chcą się zaciągnąć i walczyć. Nie spróbować i zrezygnować.

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
Ochrona antykorozyjna
Car audio wygłuszające
www.car-audio.waw.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
http://wwa.smiechowo.lapy.pl
wwa.smiechowo.lapy.…
Mapa składugraczyjohnny_b DonArdim1ch3nFoCuS jest(SL)multiplayer rzeszaCzarnaOwcanim skończą.umiejętnościosadzona MarioJasstatystyki(CO) spróbowaćprzedbardzo tenQbekGroch szybkotrenującSearch&Destroy StrahdSerweryPiciu Uriaspozostająrekrutom. MultigamingFreeFragbrak